ZOŠTÍHĽUJÚCI GÉL / SLIMMING GEL

 

Info

 

Nadváha, čiže obezita je najdôležitejším rizikovým faktorom, ktorý spôsobuje:

  • kardiovaskulárne choroby
  • cukrovku
  • vysoký krvný tlak
  • nehovoriac o psychických problémoch

 

Takmer dve tretiny populácie nemajú normálnu hmotnosť podľa BMI (body mass index-index telesnej hmotnosti), ani podľa obsahu telesného tuku.

 

  • Obezita zhoršuje kvalitu života a významne zvyšuje chorobnosť a úmrtnosť.
  • Odhaduje sa, že obezita spôsobuje viac úmrtí ako fajčenie. 

 

Čo urobiť pre zdravie a peknú figúru?

Fakt, že pre úspešné chudnutie je dôležitá rovnováha medzi príjmom a výdajom energie, je všeobecne známy. K úspešnému zhodeniu niekoľkých kilogramov však vedie dlhá cesta a vyžaduje si pevnú vôľu. Niekedy však, nech sa snažíte, ako chcete, vankúšikov na bruchu, stehnách či zadočku neubúda. Myslíte si, že Vašou poslednou nádejou je odsatie tuku? Ešte sa neponáhľajte s liposukciou, vyskúšajte najprv „menej bolestivé“ spôsoby!

 

Príjemnejšie chudnutie!

 

Viete, ako si môžete ešte pomôcť dosiahnuť v túžbe po štíhlej línii dobré výsledky? Aby Vaše chudnutie bolo príjrmnejšie, v tom Vám môže výrazne pomôct špeciálny prípravok ZOŠTÍHĽUJÚCI GÉL na báze molekulárneho zlata. Pravidelné používanie prípravku umožňuje pozvoľnú, ale istú likvidáciu nadmerných vrstiev tuku, jeho účinky ovplyvnia aj metabolizmus a regulujú nadmernú chuť do jedla.

 

ZOŠTÍHLUJÚCI GÉL je kombináciou starovekej čínskej medicíny a modernej biotechnológie, vyvinutý na základe dlhoročných výskumov špičkových európskych odborníkov.

 

Obsahuje aktívne molekulárne zlato, ktorého použitím sa stávajú nadbytočnými priame lekárske akupunktúrne vpichy. ZOŠTÍHĽUJÚCI GÉL má rýchlu vstrebaciu schopnosť, môže ho použiť KTOKOĽVEK - KDEKOĽVEK - KEDYKOĽVEK vďaka praktickému baleniu a vysokoúčinným látkam na základe jednoduchého návodu na použitie, čím umožní miliónom ľudí využívať efektívne účinky modernej akupunktúrnej liečby.

 

Balenie: 12 ml / téglik, zodpovedá potrebám cca 3 týždňového používania.

 

ZOŠTÍHĽUJÚCI GÉL používajte do dosiahnutia želanej hmotnosti, ale najmenej 2 mesiace (potreba 3 tégliky). 

 

Pri výrobe prípravku sú použité vysokokvalitné zložky a výnimočne čistá voda pripravená na báze HIGH PURITY REVERSE OSMOSIS SYSTEM.

 

Vyrobené ISO 9001:2000

 

Produkt ponúkame hlavne tým zákazníkom, ktorí majú snahu zdravo, rozumne a jednoducho sa zbaviť svojich nadbytočných kíl.