Nový sortiment nájdete na stránke https://profitrade2.flox.sk/home

 

 

*************************************************************************************

 

 

Pri dobierkach (hodnoda faktúry) nad 49 EUR / 1.200 CZK  Z D A R M A  Vám zašleme slúchadlo v hodnote 20 EUR / 500 CZK značky

Pozn.: typ slúchadiel je určený náhodným výberom.

Nekompletná dodávka = Váš zisk

 

Vážení Zákazníci!

 

V prípade, že Vami objednaný tovar aktuálne nemáme na sklade, zašleme Vám nekompletnú dodávku tovaru, ktorou však môžete len získať!

Pri každej takejto dodávke získate ZĽAVU VO VÝŠKE 11% z fakturovanej hodnoty tovaru.  

 

Pozn.: z našej strany, zľavou vybavené objednávky budeme považovať za vybavené, chýbajúci tovar si v prípade potreby budete musieť znovu objednať. 

 

Hľadáme Sho(P)artnerov

kezfogas

Spoločnosť ProfiTrade, s.r.o., venuje mimoriadnu pozornosť tomu, aby boli prostredníctvom nej ponúkané produkty čo najľahšie prístupné širokej škále zákazníkov. 

 

Z uvedeného dôvodu očakávame prihlášky rôznych obchodov z územia celého Slovenska a Českej rebupliky – obchodov módnych odevov, športových potrieb, kozmetických a kaderníckych salónov, solárií, predajní bicyklov a motocyklov, a pod. - s cieľom obchodnej spolupráce.

 

Nami ponúkané produkty "VEC DRIEKU" už ďalekosiahle na základe dopytu dokázali, že majú miesto na trhu predaja, a ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie a pomoc.

 

Pre autorizovaných obchodných Sho(P)artnerov zabezpečíme mimoriadne výhodné podmienky bez rizika !

 

Nemusíte urobiť nič viac, ako vyplniť doleuvedené políčka, aby s Vami mohli naši kolegovia čím skôr nadviazať kontakt.